SATIŞ KANALLARIMIZ

PERAKENDE

İzmir’den doğup Türkiye’ye yayılan, 20 yılı aşkın tecrübe ve tüm temizlik ihtiyacını karşılayan geniş ürün portföyü ile Güvener Genel. End. Mad. San. ve Tic. Ltd. Şti her yıl pazar payını sektör büyümesinin üzerinde artırmaktadır. %100 tüketici memnuniyeti, çevre odaklı çalışmaları ve kaliteden taviz vermeyen bakış açısıyla ulusal ve yerel market zincirlerinde günden güne kendisini geliştirmektedir.

Deri,Kağıt,Yağ,Boya sektörlerine yardımcı kimyasallar konusunda imalat,teknik servis ve Arge hizmeti veren Firmamız 2010 yılında yaptığı atılım ile Endüstriyel kimyasallar ve Temizlik Malzemeleri(Hijyen grubu)konusunda da Arge ve teknik servis hizmeti vermeye başlamıştır. Ayrıca 2010 yılında,Türkiye’de Deri Kimyasalları konusunda seçkin Distrübitörlükleri olan DESCHIM AŞ.’nin Zschimmer&Schwarz, Jos. H. Lowenstein, Novazymes ve DESCHIM Deri Boyalarının Ege Bölge bayiliğini alarak bu sektördeki ciddiyet ve istikrarı konusunda emin adımlar atmış bulunmaktadır.

İHRACAT

Yurt dışından her türlü teknik destek almaya ve vermeye taahütlü olan firmamız,yurt dışında olduğu gibi  yurt içinde de  seçilmiş firmalar ile  çalışmakta olup, çevreye yönelik başlattığı çalışmalar ile dünyada onay görmüş ve muadilatı 8 senedir gerçekleştirilememiş ürünler ile çalışma yaptığı firmalara avantaj sağlamıştır.  Deri ve Kimya sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Firmamız 2011 yılında; Uşak Karma Organize Sanayi Bölgesinde yaptığı yatırım ile bu bölgede bulunan müşterilerine DESCHIM AŞ. bünyesinde bulunan distrübitör firmalarına da hizmet vermeye devam edecektir. Güvener Genel Endüstri mad.İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. bünyesinde geliştirdiği yenilikler çerçevesinde sizlerle birlikte olamaktan mutluluk duymaktadır.

EV DIŞI TÜKETİM

Güvener Genel Endüstri mad.İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. bünyesinde endüstriyel temizlik, hijyen ürünleri ve halı temizlik ürünleri alanında müşterilerine Hulk Profesyonel markası ile yenilikçi çözümler sunan Hulk, hijyen ve temizliğe ihtiyaç duyan tüm sektörlere temizlik ürün, sistem ekipmanları ve satış sonrası hizmetleri ile profesyonel çözümler sunmaktadır. Hulk Profesyonel’nin başlıca hizmet verdiği sektörler arasında Halı yıkamacılar, oto yıkamacılar, temizlik firmaları, Restaurantlar, Kuru temizlemeciler yer almaktadır. Ürettiği profesyonel çözümler ile müşterilerinin sürdürülebilir temizlik ve hijyen standardına ulaşmasını sağlamayı hedeflemektedir. Ürün portföyü; profesyonel Mutfak Hijyeni, Çamaşır Hijyeni, Genel Temizlik ve Zemin Hijyeni ürünlerinden oluşmaktadır.

MİSYON & VİZYON & DEĞERLER

MİSYONUMUZ

Hulk Profesyonel, çalışanlarına ve müşterilerine, sürekli gelişim içerisinde yüksek performans, kalite ve kârlılık ile memnuniyet sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Tüketicinin, Türkiye’deki üreticiler içinde birinci tercihi olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Tüm faaliyetlerimizde;

Kaliteyi,

Açık ve saydam kurum kültürünü,

Çabuk ve doğru karar verebilen genç ve dinamik insan potansiyeli ile çalışmayı,

Hukuka, yasalara, bireye, topluma ve çevreye saygıyı,

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin beklentilerine yanıt vermeyi,

Modern teknoloji ve bilgi sistemleri ile geleceği yakalamayı,

Sağlık, emniyet ve sürekli gelişim sağlamayı ilke edinmiş kurum yapısı ve kültürünü,

Yaşamımıza yön veren şirket değerlerinin toplamı olarak görüyoruz.

                                                   GRUP ŞİRKETLERİMİZ

                         

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR