HulkHULK ® Excellence EXTRA Güçlü Halı Şampuanı
HulkHULK ® Excellence EXTRA Güçlü Halı Şampuanı

HULK ® Excellence EXTRA Güçlü Halı Şampuanı(EK ÜRÜN GEREKTİRMEZ)

Marka : Hulk

 

 

 ''HULK EXCELLENCE®' KONSANTRE PROFESYONEL KOMBİNE HALI YIKAMA ŞAMPUANI

* Leke ve Kir çıkama efekti ÇOK yüksek, en sert sulara dayanıklı Konsantre Profesyonel Kombine Halı Yıkama şampuanıdır.

* ARS-35 EXTREME'den farklı olarak ''HULK EXCELLENCE®'' in konsantresi arttırılarak ve Yeni hammaddeler ile güçlendilmiştir.

* Konsantresi çok yüksektir ve Formülasyonu Firmamıza Özeldir.Halıya uygulandıktan sonra liflerin dibine kadar ulaşıp kirleri söker ve kendi yapısına hapsederek

halının en diplerine kadar temizlenmesini, parlak ve yumuşak bir dokuya ulaşmasını sağlar.

* Siz kullanıcılarımızın bugüne kadar kullanmış olduğunuz şampuanlardan verim alamayarak, Halı yıkamada gelenek haline gelmiş olan HYPO kullanımına son vermiş bulunuyoruz. Halı yıkama esnasında kullanılan HYPO halı yıkamada size avantaj ve kolaylık sağlamış gibi görünse de siz kullanıcılarımızın sağlığına zarar vermekte ve bu uzun yıllar sonra ortaya çıkmaktadır.Ayrıca zaman içerisinde halıların liflerine zarar vermekte,çürümeye yol açmaktadır. Bazen de halılar bozulmakta ve halı ücretini müşterilere ödemek zorunda kalmaktaydınız. İşte bunlara son vererek sizlere büyük kolaylık ve avantaj sağladık. *Halılarda olabilecek çay,kahve,yağ gibi zor çıkabilecek lekeleri tek yıkamada şampuanımız, başka kimyasal kullanmanıza gerek kalmadan kendiliğinden,temizleyecek ve size zaman tasarrufunun yanı sıra elektrik,su ve işçilik gibi giderlerden kazanç sağlayacaktır.

* 100 kg Suya 1/2 Kg ''HULK EXCELLENCE®'' şampuan tavsiye ediyoruz.Fakat bu oran firmaların sularına göre değişkenlik gösterebilir,Firmanın su kalitesi iyi ise bu oran düşebilir.

*  ''HULK EXCELLENCE®'' Halı Şampuanı'mızı her halıda ,Koltukta aklınıza gelen heryerde, güven ile kullanabilirsiniz. Her halıya farklı şampuan alma devri HULK® ile sona ermiştir.

*  İçerdiği Özel Formülasyon Sayesinde Halılarınızın Erken Kurumasını Sağlayarak Size sürede ve Metraj da Avantaj Sağlar.

* ''HULK EXCELLENCE®'' Şampuanımızı birebir su ile seyrelterek Leke Sökücü olarak Kullanabilirsiniz..

* ''HULK EXCELLENCE®''  İLE HALI YIKARKEN HİÇ BİR YAN ÜRÜNE İHTİYAÇ DUYMAYACAKSINIZ!..

* ''HULK EXCELLENCE®'' Halının diplerindeki kir ve leke sökme kabiliyeti en fazla Halı şampuanıdır.

* Diğer tüm rakip ürünlere kıyasla daha fazla lekeyi ortadan kaldırabilme özelliğine sahiptir..

* Şampuanımızın çok sayıda leke türünü çıkarma kabiliyeti, farklı lekeleri gidermek için sayısız özel ürün satın almayı ortadan kaldırdığından siz kullanıcılar için bir tasarrufa dönüşecektir.

* Diğer çoğu halı şampuanlarının aksine hiçbir alkali sabunlaştırıcı kimyasal (Kostik vb.) içermediğinden, yıpranma,donuk(mat) görünüme neden olacak yapışkan bir tortu bırakmaz.

* Durulaması çok iyidir.

* Temizleme kabiliyeti çok yüksektir.

* Halıların Renkleri çok Canlı parlaktır.

* Halılar Çok Yumuşak tır.

* Toksik madde içermez.

* Biyolojiktir Doğada parçalanabilir.

* Sağlığınıza zarar verecek AĞARTICI,KOSTİK,AMONYAK,HYPO,SOLVENT gibi kimyasallar içermez.

* Aynı zamanda Koltuk yıkamada da kullanılabilen kombine bir üründür.Koltuk yıkamada fırçalamaya da gerek bırakmaz.

* Her tip halıda güvenle kullanabileceğiniz özel bir üründür.

*Çoğu Şampuan üreticisi firma gibi kıvamı tuz veya kıvamlaştırıcı ile arttırarak ''kıvamlı şampuan konsantre şampuandır'' gibi göstermek yerine gerçekten sizlere dünyanın en son üretilen hammaddeler ile şampuan üreterek,sizlere son sistem şampuanlar sunmaya devam edeceğiz.

* Siz değerli kullanıcılarımızın,göstermiş olduğu ilgi , alaka ve memnuniyete, layık olmaya çalışarak daha güçlü ve özel formülasyonlar üzerine çalışmaktayız.

* 60 Kg lık amabalajlarda üretilmektedir.

* Kargo Fiyata dahildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR